Otevřeno : Pondělí až Pátek
  Kontaktujte nás na telefonním čísle : +420 596 363 003

Novinky

Světový den ústního zdraví ve WEBEDENTI

Světový den ústního zdraví se slaví každý rok 20. března. Svátek je organizován Světovou dentální federací (FDI) a národními dentálními asociacemi ve spolupráci s globálními partnery. U nás je podporován Českou stomatologickou komorou, ve spolupráci s Asociací dentálních hygienistek, Sdružením studentů stomatologie, výukovými programy a významnými partnery, kteří se angažují v osvětě ústního zdraví.

 

Světový den ústního zdraví se ve světě slaví již od roku 2008. U nás se začal slavit teprve loni. Jeho cílem je připomenout význam ústního zdraví a celosvětově zlepšit povědomí o významu ústní hygieny při prevenci onemocnění dutiny ústní v každém věku.

 

V tento výjimečný den si naši klienti ústní hygieny mohou vylosovat slevu 50% na dentální hygienu. Neváhejte a již dnes si zarezervujte termín pro Vaši pravidelnou dávku zdravého úsměvu.

Číst více

Stánek WEBEDENTI v OC Karviná

Dne 14.12.2017 jsme si pro Vás opět připravili stánek v OC Karviná, ve kterém Vám naše dentální hygienistky poskytly bezplatné poradenství v oblasti péče o chrup. K zakoupení opět byly také kvalitní produkty pro správnou ústní hygienu.

Jako bonus na Vás čekala tombola se skvělými dárky. Hráli jsme o dva poukazy na dentální hygienu a první cenu v podobě dentálního šperku. Výhercům gratulujeme.

 

 

Číst více

Dentální hygienistky ve školce

Naše dentální hygienistky navštívily děti v MŠ Cihlička. Naučily děti správnému čištění zubů, povídaly si o zdravé výživě, přečetly pohádku a přinesly dětem kartáčky, omalovánky a pexeso se zubní tématikou. Děti nám na oplátku na závěr zazpívaly. Den se líbi l nejen dětem, ale také milým učitelkám a našim hygienistkám. Byla to velmi hezká akce.

 

Číst více

NOVINKA – neviditelná rovnátka Invisalign

 

Nově jsme pro Vás zařadili do nabídky neviditelná snímatelná rovnátka Invisalign. Pouze systém Invisalign nabízí hloubku inovace, klinické studie a technologii, které budou přesně kontrolovat způsob, jakým budou vaše zuby narovnány. Systém Invisalign je koncipován jako sada průhledných, vyjímatelných rovnátek, které pozvolna narovnají vaše zuby. Na rozdíl od tradičních pevných rovnátek se tak obejdou bez nevzhledných drátů a zámečků. Rovnátka Invisalign nejsou z kovu a v ústech jsou téměř neviditelná. Rovnátka Invisalign můžete během léčby kdykoli sundat, můžete jíst, na co máte právě chuť, dodržovat správnou ústní hygienu, a dokonce rovnátka sundávat na speciální příležitosti, jako jsou svatby nebo důležitá setkání.

Objednávejte se na tel. 596363003 nebo použijte kontaktní formulář.

Více informací najdete na www.invisalign.cz

 

Číst více

Akce “Zářivý úsměv” v OC Karviná

Dne 23.10.2015 jsme pro Vás uspořádali akci “Zářivý úsměv” v Obchodním centru Karviná. Naše dentální hygienistky Vám poskytly bezplatné poradenství v oblasti ústní hygieny: péče o první zuby, péče o snímací a fixní ortodontické aparáty, péče o citlivé zuby, krvácející dásně, bělení zubů… Akce byla velmi úspěšná, a proto ji budeme v budoucnu opakovat.

Součástí byla také anketa a tři šťastní vyhráli ošetření dentální hygienistkou v hodnotě 700,- zcela zdarma.

Dentální hygienistka Bc. Jana Gawlasová všechny ankety důkladně zpracovala a zde je výsledek – PRŮZKUM ÚROVNĚ DENTÁLNÍ HYGIENY

 

DSC_0228 DSC_0229 DSC_0231 DSC_0232 DSC_0235 DSC_0237 DSC_0238 DSC_0241 DSC_0243 DSC_0244

 

 

Číst více

Chcete vědět, jestli si správně čistíte zuby?

Vyzkoušejte tablety k indikaci zubního plaku.

Barvící tablety slouží k rychlému a jednoduchému rozpoznání zubního plaku, obzvlášť v mezizubních prostorech. Zlepšují efektivitu čištění zubů. Ukazují místa, na která je potřeba se při čištění zubů více zaměřit.

K zakoupení na recepci.

Číst více