[rev_slider prostredi]

Dovolte prosím, abychom Vás seznámili s prostředím a vybavením našeho zubního centra WEBE-DENTI ,které se nachází ve 2. patře zdravotního střediska na adrese:

Bratr. Veverkových 2874/1
Karviná-Hranice

733 01

Veškerá odborná pracoviště odpovídají i těm nejpřísnějším hygienickým požadavkům. Samozřejmostí je také profesionální, vstřícný a milý přístup veškerého našeho zdravotnického personálu. Ošetření probíhá v příjemném prostředí nově vybavených zubních ordinacích. Zařízení i zázemí ordinací jsou upraveny tak, abyste se cítili co nejpříjemněji a pokud možno zcela ztratili nebo aspoň omezili obavy ze zubního ošetření.

 

V rámci programu MODERNÍ VÝROBA ZUBNÍCH NÁHRAD KARVINÁ / 2017, který byl spolufinancován Evropskou unii jsme pořídili:

 • automatickou frézovací jednotku 1 ks
 • kompresor a odsávání 1 ks
 • sintrovací sestavu pro kov a zirkon 1 ks
 • laboratorní skener pro skenování sádrových modelů 1 ks
 • zařízení pro zhotovení modelů Giroform 1 ks

 

 

V NAŠEM ZUBNÍM CENTRU NAJDETE:

 • 4 zubní ordinace
 • 1 ortodontickou ordinaci
 • čekárny
 • rentgenovou místnost
 • recepci

 

cekarna2 ordinace1 ordinace3 ordinace4

 

KAŽDÁ ZUBNÍ ORDINACE DISPONUJE STOMATOLOGICKÝM KŘESLEM, KTERÉ NABÍZÍ:

 • anatomicky tvarovaná opěradla a sedadla, zaměřená na pacientovo pohodlí a ergonomii lékařovy práce, umožňující zubní zákrok v sedě i v leže pacienta
 • přehledně uspořádané nástrojové vybavení
 • monitor propojený s počítačem a digitálním intraorálním i extraorálním rentgenem, umožňujícím zobrazení rentgenových snímků přímo u křesla a před pacientem
 • endodontický motor pro přesnou práci s kořenovými kanálky
 • polymerizační lampu umožňující několika násobné urychlení zubních zákroků u fotokompozitních bílých výplní, bělení aj. oproti zákrokům s klasickými lampami

V ORDINACÍCH PRAKTICÝCH ZUBNÍCH LÉKAŘŮ MÁME  K DISPOZICI:

 • intraorální digitální RTG s radioviziogramem, který je propojený jak s počítačem v každé zubní ordinaci, tak i s monitorem u každého zubního křesla, a který také umožňuje lékaři i pacientovi přímo na křesle okamžité shlédnutí snímku ústní dutiny a chrupu (v současnosti jde o nejbezpečnější způsob rentgenování při minimální expozicí RTG zářením a také udává světový trend v dentální radiografii)
 • apex lokátor, který slouží pro stomalotologické zákroky v oblasti kořenových kanálků

SOUČASNĚ MÁME NOVĚ NÁSLEDUJÍCÍ PŘÍSTROJE A VYBAVENÍ:

Dentální diagnostický přístroj poskytující digitální panoramatické, cefalometrické a 3D snimkování

PLANMECA ProMax 3D Mid

Díky širokému rozsahu velikostí objemů, které Planmeca ProMax 3D Mid poskytuje, patří mezi nejvšestrannější dentální diagnostické přístroje. Je to skutečný all-in-one přístroj poskytující digitální panoramatické, cefalometrické a 3D snímkování a také dokonalé nástroje zobrazovacího software. Planmeca ProMax 3D Mid je CBVT (Cone Beam Volume Tomography) přístroj produkující čisté snímky se sníženou dávkou záření. Je založen na platformě Planmeca ProMax využívající SCARA technologii.

Široký výběr velikostí objemů

Planmeca ProMax 3D Mid nabízí největší výběr velikostí objemů, od nejmenších (Ø34 x 42 mm) pro snímkování jednotlivých zubů, až po snímky maxilofaciální oblasti o velikosti Ø200 x 180 mm. Pro všechny účely je možné najít vhodnou velikost objemu, např. pro endodoncii požadující vysoké rozlišení, pro implantologii požadující snímky s menším zorným polem a pro ortodoncii požadující velké rozměry snímku. Základní objemy se mohou spojovat dohromady a vytvářet větší snímky anatomie pacienta.

Malá radiační zátěž

Planmeca ProMax 3D s používá Cone Beam Volumetric Tomography (CBVT) technologii. Je ideální pro snímkování maxillofaciálních komplexů. Používá rentgenový svazek ve tvaru pyramidy, který skenuje zvolenou cílovou oblast v jediném půlkruhovém snímání. To je opakem oproti CT přístroji, který skenuje axiální vrstvy ve vícenásobném kruhovém snímání. Během snímkování je každý snímek vytvořen použitím krátkého rentgenového pulzu, oproti kontinuálnímu záření u CT. Celkový čas skenování je 18 vteřin pro jeden objem, ale efektivní expoziční čas je pouze 3 vteřiny.

 

 Webe19 Webe18 Webe17 Webe16 Webe15 Webe14 Webe12 Webe11 Webe10 Webe9 Webe7  Webe5 Webe4 Webe3Webe21Webe2

 

 

Navštivte naše zubní centrum v Karviné a my Vám slíbíme, že odejdete s novým úsměvem, protože zdravý a krásný úsměv je nezbytnou součástí osobní komunikace. Perfektní zubní péče je dnes samozřejmostí a také krokem k Vašemu životnímu úspěchu.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv
WEBE-DENTI

Webe1Webe6

Bratr. Veverkových 2874/1, 733 01 Karviná - Hranice

Telefonní číslo

Telefonní číslo

+420 596 363 003

E-mail

E-mail

recepce@webedenti.com